fb Zadzwoń
+48 89 533 30 81

O firmie

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem, bowiem firma Dani – Hurtownia Kwiatów Ciętych, której założycielem jest Waldemar Gajzmer istnieje na polskim rynku już od ponad 20-tu lat.

W przeciągu tych wielu lat z małej hurtowni o lokalnym zasięgu staliśmy się bezpośrednim importerem kwiatów ciętych, roślin doniczkowych, zieleni ciętej oraz szerokiej gamy dodatków florystycznych i kwiatów sztucznych obsługującym:

  • kwiaciarnie
  • zakłady pogrzebowe
  • kościoły
  • restauracje
  • hotele itp.

Inspirowani potrzebami naszych klientów, oraz chęcią sprostania ich rosnącym wymaganiom nawiązaliśmy współpracę z producentami z Holandii, Kolumbii i Ekwadoru.  

By pomijając pośredników zapewnić naszym klientom najlepsze relacje cen do jakości oferowanego przez nas towaru, rabaty oraz możliwości składania indywidualnych zamówień i możliwości indywidualnych negocjacji cen przy dużych zamówieniach z przedpłatą.

Idąc śladem potrzeb naszych klientów jako pierwsi i nadal jedni z nielicznych wyposażyliśmy hurtownię we flotę aut przystosowanych do przewozu kwiatów o każdej porze roku w odpowiednich dla nich warunkach, co umożliwiło nam poszerzenie oferty o usługę dowozu kwiatów i artykułów dostępnych w naszej ofercie bezpośrednio do klientów niejednokrotnie oddalonych od firmy parędziesiąt kilometrów.

Oszczędzając w ten sposób ich czas oraz znacznie zmniejszając koszty związane z dojazdem do hurtowni. Są to tylko nieliczne z wielu atutów składające się na całokształt naszej firmy , którą budowaliśmy na bazie wiedzy i zdobywanych krok po kroku przez lata doświadczeń ,czerpiąc siłę i aspiracje ze współpracy z naszymi klientami.

Podążając za potrzebami naszych klientów i z ich pomocą zbudowaliśmy prężną firmę opierającą współpracę na uczciwości, kompetentnej obsłudze i kompleksowym doradztwie, dzieląc się gromadzonym doświadczeniem i służąc pomocą.

Tak, jak wszystko ulega ewolucji i rozwija się bezustannie tak i my nie spoczęliśmy na tzw”laurach” i pragniemy rozwijać się nadal tak, by dalszy rozwój naszej firmy podążał dotychczas obranym torem, za cel i ambicję stawiając sobie komfort i zadowolenie naszych obecnych i przyszłych klientów i jedyne co w naszej firmie powinno pozostać niezmienne

to motto – to nie klient jest ku naszemu zadowoleniu, to my jesteśmy ku zadowoleniu klienta, zatem nie zapytam co klient może nam dać, zapytam w czym mogę pomóc?

 

 "DANI" - Hurtownia Kwiatów
projekt i realizacja: Coffee Studio. Autoryzowany Partner Go3.pl